İndirim!

Anti Selülit Serumu

190.00

Anti Selülit Serumu Ücretsiz Kargo

Stok kodu: 868309286542 Kategoriler:

Açıklama

Anti Selülit Serumu

Dr.Joseph Anti Selülit Serumu 1 Adet 30 ml cam ambalaj

1 Adet Dr.Joseph Vitamin C Plus Serum 30 ml. cam ambalaj ikili set

Anti Selülit Serumu

Üretim Tarihi: 03-2021 Son Kullanma Tarihi: 03:2021

Lisans – Marka: Dr.Joseph

Dr.Joseph Beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmekten spor yapmaya, kuru fırçalamadan masaja kadar çeşitli yöntemlerle selülite karşı durmanın yanında bu savaşta size yardımcı olacak en güçlü onarıcı selülit serumudur.

Cildi aktive ederek engebeli görünümü azaltan ve vücudunuzu bikini sezonuna hazırlayan selülite karşı en etkili serumlardan biri olan Dr.Joseph Anti Selülit Serumu

Coccoloba Uvifera Fruit Extract özüne bağlı olarak çukurların oluşumuna neden olan, özellikle aşırı yağ olan yerde, deri altı yağ dokusunda yeni yağ hücrelerinin sentez sürecini etkin bir şekilde bastırmaya yardımcı olur.

Konsantrenin düzenli kullanılması metabolizmayı arttırarak portakal kabuğu görüntüsü ile birlikte vücut hatlarını düzeltmeye yardımcı olur.

Anti Selülit Serumu Kullanım Şekli :

Akşamları, ihtiyaç duyulan bölgeye masaj yapılarak uygulanır. Uygulama esnasında veya sonrasında 15-30 dakika arasında değişen bir ısınma etkisi görülebilir.

Bu ısınma etkisi, etken maddelerin etki mekanizmasından kaynaklanmaktadır.

Isıtıcı etki, cilt tipine ve uygulama miktarına göre değişebilir. Göz, mukoza ve açık yaralar ile temasından kaçınılmalıdır. Uygulamadan sonra eller yıkanmalıdır.

İçerik:

Serum : Capsule Lipozom, Sea fennel, Salicylic Acid, Retinol, Koenzim Q-10, Coccoloba Uvifera Fruit Extract

Vitamin Serum: Vitamine C, Vitamine E, Jojoba oil, Argan oil, Collagen, Hyaluronic acid, Aqua

Uzman Kullanım Desteği:

Ürün seri numarasını bildirerek otuz gün boyunca ücretsiz uzman desteği alma hakkınız vardır. Kullanım süreci, etki süreci birlikte takip edilir.

Anti Selülit Serumu

Sipariş ve Kargolama:

Orjinal kapaklı ve kalite kontrolü yapılmış güvenli ambalajı içerisindedir. Siteden verilen siparişler Pazar günleri hariç haftanın her günü kargolanmaktadır.

Garanti Belgesi:

Tüm ürünlerimizde K.D.V Dahil fiyatlar yayınlanmaktadır ürün ile birlikte gönderilen faturayı T.C. Tüketici Kanunu gereği Garanti belgesi olarak kullanabilirsiniz.

Uyarılar:

Profesyonel kullanıma uygundur gelişim çağını tamamlamamış kişiler, hamileler, Sağlık sorunu olanlar ve alerjisi olanlar kullanamazlar.

Anti Selülit Serumu

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Anti Selülit Serumu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir